Katılım Oto

FAİZSİZ OTOMOBİL
SAHİBİ OLMANIN TAM ZAMANI

Kredisiz Araba

Günümüz şartlarında kredisiz ve faizsiz araba sahibi olmak hepimiz hayali. Kredinin getirdiği yüksek faizler ise araba almayı giderek güç hale getiriyor. Kredi çekerek araba sahibi olduğumuzda yüksek faizlerle geri ödeme yapmak zorunda kalıyor, aylık taksit oranlarının da yüksek olmasıyla zorluk yaşıyoruz. Peki araba almanın tek yolu kredi çekmek midir? Elbette hayır. En az %40 peşinat ile faizsiz, en fazla 24 aylık taksitler halinde kredisiz araba almanız Katılımoto sayesinde mümkün

.

Kredisiz Araba Nasıl Alınır?

 

Banka kredisiyle araba almak istediğinizde ağır faizler ödemeniz gerekir. Alacağınız arabanın krediye uygun olmaması ve kredi puanınızın düşük olması gibi detaylar da kredi kullanmanıza engel oluşturabilir. Kredisiz araba almanın kolay yolu Katılımoto sayesinde dilediğiniz arabayı faizsiz ve en az %40 peşinat ile alabilir, en fazla 24 aylık taksitler halinde geri ödeme yapabilirsiniz. Katılımoto’dan kredisiz araba almak için şubelerimize başvurabilir veya 444 11 00 numaralı müşteri danışma hattımızı arayabilirsiniz.

 

Banka Kredisiz Araba Almak Güvenli mi?

 

Faiz yükü ile boğuşmak istemeyenler için en doğru adres ‘Katılımoto’. Katılımoto hiçbir koşulda sizden faiz talep etmez! Sektörde faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana binlerce ailenin araba sahibi olmasına destek sağlamıştır. Banka kredisiz araba almak Katılımoto ile her zaman güvenlidir.

 

Katılımoto’dan Kredisiz Araba Almanın Avantajları Nelerdir?

 

Araba sahibi olmak isteyenlere faizsiz finansman sağlayan Katılımoto, kredi çekmeden araba almak isteyen binlerce kişinin hayallerindeki arabaya sahip olmasına destek oldu. Siz de dilediğiniz ödeme yöntemine dahil olarak hayalinizdeki arabanın anahtarlarına kavuşabilirsiniz. Katılımoto’da:

 

  • En az %40 Peşinat ile,
  • Asla faiz ödemezsiniz,
  • Kredi puanınız düşük olsa da finans desteği alabilirsiniz,
  • En fazla 24 ay taksitler ile,
  • Türkiye sınırları içerisinde dilediğiniz arabayı alabilirsiniz,
  • Zorunlu hayat sigortası yaptırmanıza gerek yoktur,
  • Dosya masrafı gibi ek ödemeler yapmazsınız.

 

Kredisiz Araba Almanın Şartları Nelerdir?

 

Banka kredisiyle araba almak istediğinizde kredi puanı, yüksek peşinat birikiminiz, hayat sigortanız, maaş bordronuz gibi uzayan bir listeyle karşı karşıya kalırsınız. Ancak Katılımoto hayallerinizdeki arabaya kavuşmanız için bunların hiçbiriyle ilgilenmez. Türkiye’nin herhangi bir yerinde kredisiz araba sahibi olmak istiyorsanız Katılımoto için 18 yaşını doldurmuş olmanız ve T.C. vatandaşı olmanız yeterlidir. Siz de ailemize katılmak için size en yakın şubemize gidebilir, 444 11 00 çağrı merkezimizi arayabilir, ya da online başvuru formumuzu doldurarak ödeme yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.