Katılım Oto

FAİZSİZ OTOMOBİL
SAHİBİ OLMANIN TAM ZAMANI

Faizsiz Araba

Günümüzde önemli bir ihtiyaç haline gelen araba, artık her ailenin almak istediği bir ulaşım aracı haline geldi. Arabaya artan ihtiyaç hem sıfır hem de ikinci el araç fiyatlarının da oldukça yükselmesine sebep oldu. Normal zamanlarda bile yüksek olan araba fiyatları son artışlarla birlikte giderek ulaşılması güç bir hayale dönüştü. Araba kredilerindeki yüksek faiz oranları da araba hayallerine gölge düşürmeye de devam ediyor. Peki faizsiz araba almam mümkün değil mi? diye soruyorsanız doğru adrestesiniz! Katılımoto sayesinde siz de faizsiz, hemen teslim, en az %40 peşinat ve en fazla 24 ay taksitler halinde ödeme yapabileceğiniz, ailenizle dilediğiniz gibi seyahat edebileceğiniz arabaya kavuşabilirsiniz.

 

Faizsiz Araba Nasıl Alınır?

 

Faizle kredi veren kurumlar ve galerilerden finans desteği aldığınızda geri ödeme yaparken hem bütçeniz sarsılır hem de aldığınız paranın neredeyse 2 katı faiz ödemek zorunda kalırsınız. Arabanın da getireceği ek masraflar göz önüne alındığında omuzlarınızdaki yük daha çok artacaktır. Araba kredisi veren kurumlarda aynı zamanda dosya masrafı, zorunlu hayat sigortası gibi ek ödemeler yapmanız da gerekir. Kredi ve faiz yükü altına girmeden, hayallerinizdeki arabayı almanız Katılımoto sayesinde çok kolay!

 

Katılımoto faizsiz araba almak isteyen 18 yaşını doldurmuş ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkese finans desteği sağlıyor. Size en yakın şubelerimize başvurarak, 444 11 00 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da online başvuru formumuzu doldurarak ödeme yöntemlerimiz hakkında bilgi alabilir, bütçenize uygun modeli belirleyerek birikim yapmaya başlayabilirsiniz.

 

Katılımoto ile Faizsiz Araba Almanın Avantajları Nelerdir?

 

Faizsiz finans desteği veren Katılımoto, faizsiz araç almanıza da olanak sağlıyor. Kredisiz araç almak için öncelikle aylık ödeme yapabileceğiniz taksit tutarını belirlemelisiniz. Katılımoto ile araba almanın pek çok avantajı vardır. Bu avantajlar;

 

  • Hiçbir koşulda sizden faiz talep edilmez,
  • Aracınızı hemen teslim alabilirsiniz,
  • İstediğiniz aracı Katılımoto vitrinimizden seçebilirsiniz,
  • Sıfır ya da ikinci el araç alabilirsiniz,
  • Aracınızı peşinat sayarak vitrinimizden beğendiğiniz araç için taksitlendirme yapabilirsiniz,
  • Aracınızın modelini yükseltebilirsiniz,
  • Kredi puanınızla Katılımoto ilgilenmez, puanınız düşük olsa da sistemimize dahil olabilirsiniz,
  • Dosya masrafı, zorunlu hayat sigortası gibi ek ödemeler yapmazsınız.

Faizsiz Araba Almanın Şartları Nelerdir?

 

Katılımoto, müşterilerine sunduğu kolaylıklarla bugüne kadar binlerce ailenin araba sahibi olmasına yardımcı oldu. Tüm bunları yaparken dar gelirli vatandaşları ve faiz yükü altına girmek istemeyen binlerce kişiyi düşündü. 18 yaşını doldurmuş her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı sistemimize dahil olabilir. Siz de Katılımoto hakkında detaylı bilgi almak ve hızlıca birikim yapmak için başvuru yapabilir, kredisiz araba alma işlemlerinizi şubelerimizden hızlıca halledebilirsiniz.